Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika (Viron aika) Aika (Ruotsin aika)
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Show: Sparkling Diamond → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Veiko Järve → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Show: Broadway Rocks → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Mary Dove → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Veiko Järve → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Sparkling Diamond → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Veiko Järve → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Broadway Rocks → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Veiko Järve → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Sparkling Diamond → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Daniel Yngwe → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Table Football Tournament → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Broadway Rocks → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteilypäällikkö: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Risteily-host: Daniel Yngwe → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 08:00
07:00
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 16:30
15:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa Harri Hylkeen kanssa → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Nuoriso-ohjelma: Table Football Tournament → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disco → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Sparkling Diamond → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Risteily-host: Kornelia Romot → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00
08:00
Lasten ohjelma: Morning gymnastics with Harry the Seal → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:30
09:30
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 16:00
15:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Nuoriso-ohjelma: Table Football Tournament → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disco → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Broadway Rocks → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Kornelia Romot → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 08:00
07:00
Lasten ohjelma: Morning gymnastics with Harry the Seal → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:45
08:45
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 16:30
15:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa Harri Hylkeen kanssa → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Nuoriso-ohjelma: Table Football Tournament → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disco → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Sparkling Diamond → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Kornelia Romot → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00
08:00
Lasten ohjelma: Morning gymnastics with Harry the Seal → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:30
09:30
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 16:00
15:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Nuoriso-ohjelma: Table Football Tournament → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disco → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Broadway Rocks → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Kornelia Romot → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 08:00
07:00
Lasten ohjelma: Morning gymnastics with Harry the Seal → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:45
08:45
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 16:30
15:30
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa Harri Hylkeen kanssa → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Nuoriso-ohjelma: Table Football Tournament → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disco → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Sparkling Diamond → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Mats Granberg → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00
08:00
Lasten ohjelma: Morning gymnastics with Harry the Seal → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:30
09:30
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 16:00
15:00
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Nuoriso-ohjelma: Table Football Tournament → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:30
19:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disco → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Broadway Rocks → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Bogdan → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Duo Mirjam & Eduard → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Groove Factory → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00