Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika (Viron aika) Aika (Ruotsin aika)
Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Risteily-host: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Bändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Bändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Bändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Bändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Risteily-host: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Bändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Bändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Bändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Bändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Charter → Swedish special cruise

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Charter → Swedish special cruise

Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Trubaduuri: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubaduuri: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Lasten ohjelma: Askarteluhetki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Lasten ohjelma: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubaduuri: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubaduuri: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Lasten ohjelma: Askarteluhetki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Lasten ohjelma: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubaduuri: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Leikittäjä: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Lasten ohjelma: Askarteluhetki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Lasten ohjelma: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Lasten ohjelma: Askarteluhetki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Lasten ohjelma: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Lasten ohjelma: Askarteluhetki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Lasten ohjelma: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Erikoisohjelmaa: Eurovision Song Contest 2024 → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Lasten ohjelma: Askarteluhetki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Lasten ohjelma: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Bändi: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten aktiviteetti → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Lasten ohjelma: Askarteluhetki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubaduuri: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Nuoriso-ohjelma: Nuorten disko → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00