Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika (Viron aika) Aika (Ruotsin aika)
Risteilypäällikkö: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Lasten ohjelma: Kuvailmapalloja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen bingo → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa Harri Hylkeen kanssa → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Kornelia Romot → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Risteily-host: Kornelia Romot → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: Veiko Järve → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: Veiko Järve → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Tähtiesiintyjä: Smilers → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Veiko Järve → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Tähtiesiintyjä: Smilers → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Veiko Järve → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Italian Beats → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Lasten ohjelma: Lasten syntymäpäiväjuhlat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Lasten ohjelma: Surprise activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:05
19:05
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Musiikki peli → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Juhlat → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Arpajaiset → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Sing a long - yhteislaulua! → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Ciao Italia → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Housebändi: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Risteily-host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Risteilypäällikkö: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Leikittäjä: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Anna Curly Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduuri: Suzi B → Baltic Queen Sea Pub