Viihdy merellä

 

Nauti laivoillamme live-musiikista ja upeista esityksistä!

Loppuvuodesta suomalaisia tähti- ja tanssiartisteja, joten pakkaa tanssikengät kassiin.

Viikonloppuisin, syyslomalla ja joulunaikaan 19.-24.12. Harri Hylje ja Muumi seikkailevat kaikkien iloksi laivoilla. Ennen joulua sekä jouluristeilyillä saatat nähdä myös joulupukin!

 

Tähti- ja tanssiartistit

Marko & Jukka & Jackpot

TI-KE 2.-3.11.

Marko & Jukka & Jackpot


Baltic Princess

Happoradio

LA 6.11.

Happoradio


Baltic Princess

Leif Lindeman & Amore

TI 9.11.

Leif Lindeman & Amore


Silja Serenade

Eija Kantola & Omega

TI-KE 9.-10.11.

Eija Kantola & Omega


Baltic Princess

Ida Paul & Kalle Lindroth

LA 13.11.

Ida Paul & Kalle Lindroth


Baltic Princess

Finlanders

MA-KE 15.-17.11.

Finlanders


Baltic Princess

Yölintu

TI 16.11.

Yölintu


Silja Symphony

Happoradio

LA 20.11.

Happoradio


Europa

Ressu Redford

LA 20.11.

Ressu Redford


Baltic Princess

Finlanders

MA-TI 22.-23.11.

Finlanders


Europa

Lasse Hoikka & Souvarit

TI 23.11.

Lasse Hoikka & Souvarit


Silja Serenade

Yölintu

TI-KE 23.-24.11.

Yölintu


Baltic Princess

Anssi Kela

LA 27.11.

Anssi Kela


Europa

Chisu

LA 27.11.

Chisu


Baltic Princess

Markku Aro & Diesel

MA 29.11.

Markku Aro & Diesel


Silja Serenade

Leif Lindeman & Amore

TI-KE 30.11.-1.12.

Leif Lindeman & Amore


Europa

ABREU

TO 2.12.

ABREU


Europa

Erin

LA 4.12.

Erin


Baltic Princess

Anssi Kela

SU 5.12.

Anssi Kela


Baltic Princess

Eija Kantola & Omega

TI-KE 7.-8.12.

Eija Kantola & Omega


Europa

Sinitaivas

TI 7.12.

Sinitaivas


Silja Serenade

Jarkko Yli-Sikkilä & Soiva-Orkesteri, solistina Pirita Niemenmaa

TI-KE 7.-8.12.

Jarkko Yli-Sikkilä & Soiva-Orkesteri, solistina Pirita Niemenmaa

Baltic Princess

Erin

LA 11.12.

Erin


Europa

Reino Nordin

LA 11.12.

Reino Nordin


Baltic Princess

Sinitaivas

TI-KE 14.-15.12.

Sinitaivas


Europa

Kari Hirvonen & Onnentähti

TI-KE 14.-15.12.

Kari Hirvonen & Onnentähti


Baltic Princess

Vesala

LA 18.12.

Vesala


Baltic Princess

Blind Channel

LA 18.12.

Blind Channel


Europa

Marita Taavitsainen & Koivu

PE-LA 24.-25.12.

Marita Taavitsainen & Koivu


Europan jouluristeily

Kyösti Mäkimattila & Taisto Lunkan Tonttuorkesteri

PE-LA 24.-25.12.

Kyösti Mäkimattila & Taisto Lunkan Tonttuorkesteri

Baltic Princessin jouluristeily

Heikki Koskelo & Helmi

SU 26.12.

Heikki Koskelo & Helmi


Europan Tapanintanssit

Leif Lindeman & Amore

SU-MA 26.-27.12.

Leif Lindeman & Amore


Baltic Princess

J.A.L.O/Jussi Antero Lammelan Orkesteri

MA-KE 27.-29.12.

J.A.L.O/Jussi Antero Lammelan Orkesteri

Europa

Tomi Markkola & Kipinä

TI-KE 28.-29.12.

Tomi Markkola & Kipinä


Baltic Princess

 

Helsinki-Tukholma viihde

Viihde Päivä Tukholmassa -risteilyillä

Päivä Tukholmassa -risteilyillä Silja Serenadella ja Silja Symphonylla live-musiikkia tanssijoille soittaa suomalainen housebändi ja loka-joulukuussa myös upeita tanssiartisteja, kuten Finlanders Starlight-ravintolassa, trubaduuri Sea Pubissa sekä duo Promenade-kävelykadulla.

Lue lisää Helsinki-Tukholma-reitin viihteestä

Silja Serenadella saat nauttia upeista Dance Factoryn tanssi- ja lauluesityksistä niin meno- kuin paluumatkallakin Starlight-ravintolassa (sama show 2 kertaa päivässä, joten voit valita omaan aikatauluusi sopivan ajan). Silja Symphonylla koet 6.11.2021 asti loppuillasta lauluduon ja pianisti-kosketinsoittajan Music show - Mix of Hits -esityksessä sikermän hiteistä vuosien varrelta. 7.11.2021-8.1.2022 Silja Symphonylla esiintyy Magnifico-lauluryhmä Starlight-yökerhossa sekä alkuillasta myös Promenadella.

Lapsia ja lapsenmielisiä hauskuuttavat viikonloppuisin, syyslomalla 8.10.-6.11. sekä joulunaikaan 26.11.-24.12. Harri Hylje ja Muumi. Teineillä on mahdollisuus joka päivä kiertää laivalla InsideOutin virtuaalisen Hack on Deck -seikkailupelin parissa. Syysloman taikuri esittää temppujaan ympäri laivaa sekä esiintyy n. 20 minuuttia illemmalla Starlight-yökerhon lavalla. Marras-joulukuussa pienempien lasten Lasten Festarit -risteilyt ja Skidit Risteily.

Turku-Tukholma viihde

Viihde Baltic Princessin 23 h -risteilyllä

Baltic Princessin 23 h -risteilyllä housebändi/trio soittaa musiikkia tanssinystäville ja trubaduuri esiintyy 23 h -risteilyjen ke-la-lähdöillä (paluussa päivällä). Rauhallisesta ilmapiiristä nautit kansainvälisen pianistin soittaessa Piano Baarissa joka päivä. Voit myös koittaa mikrofoniin laulamista itsekin karaokessa. Lisäksi loka-joulukuussa suomalaiset tanssiartistit ja koko perheen tähtiartistit, kuten Marko & Jukka & Jackpot, Leif Lindeman & Amore, Ida Paul & Kalle Lindroth ja Ressu Redford.

Lue lisää 23 h -risteilyjen viihteestä

Lapsia ja lapsenmielisiä hauskuuttavat viikonloppuisin, syyslomalla 24.10.2021 asti ja joululomalla 24.12.2021-9.1.2022 Harri Hylje ja Muumi. Teineille joka päivä InsideOutin virtuaalinen Hack on Deck -seikkailupeli. Isossa Silja Landissa tekeminen ei myöskään lopu kesken. Joulupukinkin saatat nähdä joulunaikaan 26.11.-25.12.2021.

Viihde Galaxyn 23 h -risteilyllä

Galaxyn to-la-lähdöillä ruotsalainen bändi soittaa ruotsalaista ja kansainvälistä musiikkia ja trubaduuri esiintyy Sea Pubissa. Kultakurkut voivat tarttua karaokemikkiin ja rauhallisempaa musiikkia voit kuunnella pianistin parissa Piano Baarissa joka päivä.

Galaxylla esiintyy myös lähes joka perjantai ja lauantai 11 h -saaristoristeilyn lasten esiintyjä menomatkalla sekä tietysti Harri Hylje ja Muumi seikkailevat laivalla viikonloppuisin, syyslomalla 24.10.2021 asti sekä joululomalla 24.12.2021-9.1.2022.

Saaristoristeilyn viihde

Viihde 11 h -saaristoristeilyllä Turusta

11 h -saaristoristeilyllä on aina enemmän viihdettä! Viihdy elävän musiikin parissa joka päivä. Baltic Princessin paluumatkalla tanssimusiikkia soittaa viikonloppuisin housebändi ja viikolla suomalainen trio. Lisäksi nautit trubaduurin live-musiikista 11 h -saaristoristeilyjen to-su-lähdöillä. Viikonloppuisin ja syyslomalla 9.-24.10.2021 11 h -saaristoristeilyllä on mukana myös ohjelmavastaava, joka järjestää lisäohjelmaa.

Lapsiperheiden iloksi 11 h -saaristoristeilyillä seikkailee viikonloppuisin ja syyslomalla Harri Hylje ja Muumi. Lähes joka lauantai- ja sunnuntai-lähdöillä mukana on myös lasten suosikkiesiintyjä. Syyslomalla 9.-24.10. joka päivä taikuri saattaa yllättää sinut jossain päin laivaa. Lapsille on tietysti oma Silja Land -leikkitila, josta löytyy kaikkea kivaa lisäpuuhaa pallomeren lisäksi.

Tutustu 11 h -saaristoristeilyn viihteeseen ja lasten ohjelmaan

 

Tallinkin laivojen viihde

Viihde Europan 22 h -risteilyllä

Parasta hauskaa Europan 22 h -huviristeilyllä Helsingistä Tallinnaan joka päivä. Tanssibändi soittaa live-musiikkia joka päivä ja lisäksi voit osallistua karaokeen tai nauttia trubaduurin musisoinnista. Marras-joulukuussa alkuviikon lähdöillä suomalaisten meritanssiartistien ja tähtiartistien keikkaristeilyjä, kuten 22.-23.11. Finlanders sekä 20.11. Happoradio ja 27.11. Anssi Kela. Eikä sovi unohtaa suosittuja Bingoristeilyjä kahdesti kuussa maanantaisin Saija Palinin johdolla.

Lue lisää Helsinki-Tallinna-reitin viihteestä

Laivan leikkihuoneessa riittää puuhasteltavaa (pallomeri suljettu) ja viikonloppuisin sekä 19.-24.12.2021 matkalla on mukana ohjelmavetäjä järjestämässä lisäohjelmaa sekä tietysti pehmoiset Muumi ja Harri Hylje (ei Victorialla sen korvatessa Europaa). Joulun lähestyessä voit nähdä myös joulupukin.

Tutustu Europan 22 h -risteilyn viihteeseen tarkemmin
Tutustu Europan lasten ohjelmaan

Viihde Shuttle-laivoilla

Nopeilla Shuttle-laivoilla aika kuluu vikkeläään Grande Buffet -ravintolassa herkuttelun sekä monipuolisen shoppailun parissa. Perheen pienimmille löytyy lisäksi puuhasteltavaa leikkipaikalta.

 
 

Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Pianisti : Nick Mark → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelma → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Housebändi : Kvartiåtta → Silja Symphony Starlight
21:15 - 01:45
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Duo : Attitude duo → Silja Symphony Promenade
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Housebändi : Kvartiåtta → Silja Symphony Starlight
Starlight
22:15 - 02:45
22:15 - 02:45
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Duo : Attitude duo → Silja Symphony Promenade
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:30
Risteily-host : Emelie Clausen → Silja Symphony Silja Symphony
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Housebändi : Kvartiåtta → Silja Symphony Starlight
21:15 - 01:45
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Duo : Attitude duo → Silja Symphony Promenade
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Risteily-host : Emelie Clausen → Silja Symphony Silja Symphony
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Silja Land
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:30
Risteily-host : Emelie Clausen → Silja Symphony Silja Symphony
Housebändi : Mary & The Hounds Silja Symphony Starlight
22:15 - 02:45
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Pianisti : Olle Eilestam → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Risteily-host : Emelie Clausen → Silja Symphony Silja Symphony
Housebändi : Mary & The Hounds Silja Symphony Starlight
21:15 - 01:45
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Pianisti : Olle Eilestam → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Silja Land
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Housebändi : Mary & The Hounds Silja Symphony Starlight
22:15 - 02:45
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Pianisti : Olle Eilestam → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Housebändi : Mary & The Hounds Silja Symphony Starlight
21:15 - 01:45
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Pianisti : Olle Eilestam → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
Housebändi : Mary & The Hounds Silja Symphony Starlight
22:15 - 02:45
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:45
Pianisti : Andreas Kjäll → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
20:30 - 20:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Sea Pub
23:00 - 23:45
00:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Housebändi : Mary & The Hounds Silja Symphony Starlight
21:15 - 01:45
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Pianisti : Andreas Kjäll → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Silja Symphony
19:15
Lasten ohjelma : Minidisko Muumipeikon kanssa! → Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight
17:30 - 18:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
20:15 - 20:30
Lasten ohjelma : Muumin aamujumppa Silja Symphony New York Club & Lounge
09:30 - 09:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
21:15 - 21:30
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Silja Symphony
20:15
Lasten ohjelma : Muumin aamujumppa Silja Symphony New York Club & Lounge
09:30 - 09:45
Housebändi : Daddy Pop → Silja Symphony Starlight
22:15 - 02:45
Risteily-host : Daniel Yngwe → Silja Symphony Silja Symphony
Pianisti : Pierre Nilson → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Lasten ohjelma : Karkkibingo lapsille Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Sea Pub
23:00 - 23:45
00:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Minidisko Muumipeikon kanssa! → Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight
17:30 - 18:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
20:15 - 20:30
Housebändi : Daddy Pop → Silja Symphony Starlight
23:00 - 01:45
Risteily-host : Daniel Yngwe → Silja Symphony Silja Symphony
Pianisti : Pierre Nilson → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Meritanssit : Lasse Hoikka & Souvarit → Silja Symphony Starlight
20:00 - 22:45
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Symphony Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen aamutuokio → Silja Symphony New York Club & Lounge
09:30 - 09:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
21:15 - 21:30
Housebändi : Daddy Pop → Silja Symphony Starlight
23:00 - 02:45
Pianisti : Pierre Nilson → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Lasten ohjelma : Karkkibingo lapsille Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Meritanssit : Lasse Hoikka & Souvarit → Silja Symphony Starlight
Starlight
17:00 - 17:45
21:00 - 22:45
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Symphony Starlight
20:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen aamutuokio → Silja Symphony New York Club & Lounge
09:30 - 09:45
Risteily-host : Christer Bergman → Silja Symphony Silja Symphony
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Sea Pub
23:00 - 23:45
00:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Minidisko Muumipeikon kanssa! → Silja Symphony New York Club & Lounge
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:30 - 18:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
20:15 - 20:30
Lasten ohjelma : Muumin aamujumppa Silja Symphony New York Club & Lounge
09:30 - 09:45
Housebändi : Daddy Pop → Silja Symphony Starlight
20:45 - 23:00
Pianisti : Pierre Nilson → Silja Symphony Promenade
17:15 - 19:45
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Symphony New York Club & Lounge
19:00
Risteily-host : Christer Bergman → Silja Symphony Silja Symphony
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony New York Club & Lounge
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
21:15 - 21:30
Pianisti : Pierre Nilson → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Lasten ohjelma : Karkkibingo lapsille Silja Symphony Silja Land
18:30 - 19:00
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Symphony New York Club & Lounge
20:00
Housebändi : Toast → Silja Symphony Starlight
23:15 - 03:45
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
09:15 - 10:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Sea Pub
23:00 - 23:45
00:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Risteily-host : Anna Björklund → Silja Symphony Silja Symphony
Lasten ohjelma : Minidisko Muumipeikon kanssa! → Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight
17:30 - 18:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
20:15 - 20:30
Pianisti : Pierre Nilson → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Housebändi : Toast → Silja Symphony Starlight
21:15 - 01:45
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
08:45 - 10:00
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
19:00 - 19:15
DJ : Kimmo L Silja Symphony New York Club & Lounge
00:00 - 04:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
21:15 - 21:30
Lasten ohjelma : Karkkibingo lapsille Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
09:15 - 10:30
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:15
DJ : Kimmo L Silja Symphony New York Club & Lounge
01:00 - 05:00
Housebändi : Cassius Clay → Silja Symphony Starlight
22:15 - 02:45
Risteily-host : Jessica Olsson → Silja Symphony Silja Symphony
Risteily-host : Louise Lindhe → Silja Symphony Silja Symphony
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Sea Pub
23:00 - 23:45
00:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Minidisko Muumipeikon kanssa! → Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight
17:30 - 18:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
20:15 - 20:30
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
08:45 - 10:00
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
19:00 - 19:15
Housebändi : Cassius Clay → Silja Symphony Starlight
21:15 - 01:45
Risteily-host : Jessica Olsson → Silja Symphony Silja Symphony
Risteily-host : Louise Lindhe → Silja Symphony Silja Symphony
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
21:15 - 21:30
Lasten ohjelma : Karkkibingo lapsille Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
09:15 - 10:30
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:15
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Housebändi : Magnificent → Silja Symphony Starlight
22:15 - 02:45
Risteily-host : Christer Bergman → Silja Symphony Silja Symphony
Risteily-host : Emelie Clausen → Silja Symphony Silja Symphony
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Sea Pub
23:00 - 23:45
00:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
20:30 - 21:00
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Minidisko Muumipeikon kanssa! → Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight
17:30 - 18:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
08:45 - 10:00
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
19:00 - 19:15
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Housebändi : Magnificent → Silja Symphony Starlight
22:45 - 02:30
Risteily-host : Christer Bergman → Silja Symphony Silja Symphony
Risteily-host : Emelie Clausen → Silja Symphony Silja Symphony
Tähtiesiintyjä : Evelina → Silja Symphony Starlight
21:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Karkkibingo lapsille Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
21:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
09:15 - 10:30
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:15
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Housebändi : Magnificent → Silja Symphony Starlight
22:15 - 02:45
Risteily-host : Daniel Yngwe → Silja Symphony Silja Symphony
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Sea Pub
23:00 - 23:45
00:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
20:30 - 21:00
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Minidisko Muumipeikon kanssa! → Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight
17:30 - 18:00
Trubaduuri : Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
08:45 - 10:00
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
19:00 - 19:15
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Housebändi : Magnificent → Silja Symphony Starlight
23:00 - 02:30
Risteily-host : Daniel Yngwe → Silja Symphony Silja Symphony
Risteily-host : David Ringblom Silja Symphony Silja Symphony
Tähtiesiintyjä : Mikael Gabriel → Silja Symphony Starlight
21:30
DJ : DJ Jussi Silja Symphony New York Club & Lounge
00:00 - 04:00
Karaoke : Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge
21:30 - 23:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Karkkibingo lapsille Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
09:15 - 10:30
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:15
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
DJ : DJ Jussi Silja Symphony New York Club & Lounge
01:00 - 05:00
Karaoke : Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge
22:30 - 00:30
Housebändi : Cassius Clay → Silja Symphony Starlight
22:45 - 02:30
Risteily-host : Emelie Clausen → Silja Symphony Silja Symphony
Risteily-host : Jessica Olsson → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mats Granberg → Silja Symphony Sea Pub
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
20:45 - 21:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Sea Pub
23:00 - 23:45
00:00 - 00:45
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
15:30 - 17:15
20:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Minidisko Muumipeikon kanssa! → Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight
17:30 - 18:00
Lasten ohjelma : Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
20:15 - 20:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
08:45 - 10:00
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
19:00 - 19:15
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
17:15 - 20:00
Housebändi : Cassius Clay → Silja Symphony Starlight
21:45 - 02:30
Risteily-host : Emelie Clausen → Silja Symphony Silja Symphony
Risteily-host : Jessica Olsson → Silja Symphony Silja Symphony
Trubaduuri : Mats Granberg → Silja Symphony Sea Pub
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony
Mix of Hits - Pianist & Cruise Hosts → Silja Symphony Starlight
21:45 - 22:15
Livemusavisa → Silja Symphony Starlight
21:00 - 21:45
Sing a long - yhteislaulua! → Silja Symphony Sea Pub
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight
19:30 - 20:00
Lasten ohjelma : Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land
Silja Land
21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Jazz : Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade
Promenade
16:30 - 18:15
21:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land
21:15 - 21:30
Lasten ohjelma : Karkkibingo lapsille Silja Symphony Starlight
18:30 - 19:00
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land
09:15 - 10:30
Taikuri : Taikuri Lauri Tuhkanen Silja Symphony Starlight
20:00 - 20:15
Pianisti : Marcus Fernholm → Silja Symphony Promenade
18:15 - 21:00
Housebändi : Milk → Silja Symphony Starlight
22:45 - 02:30
Trubaduuri : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub
19:00 - 21:45