Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika (Ruotsin aika) Aika (Suomen aika)
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
Lasten ohjelma: Koko perheen tietokilpailu → Silja Serenade Starlight 11:30
12:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:30
20:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Housebändi: Sallad → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:45
22:30 - 23:45
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Housebändi: Sallad → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Housebändi: Sallad → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 18:30
19:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 20:40
21:40
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Serenade Starlight

Housebändi: Sallad → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten tietokilpailu → Silja Serenade Starlight 19:10
20:10
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:30
20:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land

Housebändi: Sallad → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 18:30
19:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Starlight 19:10
20:10
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 20:40
21:40
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Serenade Starlight

Housebändi: Sallad → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Lasten tietokilpailu → Silja Serenade Starlight 19:10
20:10
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:30
20:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Housebändi: Mr. Sushi → Silja Serenade Starlight

Tähtiesiintyjä: Hevisaurus → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Starlightissa → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 17:45
18:45
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:15
20:15
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 20:40
21:40
Housebändi: Mr. Sushi → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:45
19:45
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 20:15
21:15
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Housebändi: Mr. Sushi → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:00
19:00
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 18:30
19:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 20:40
21:40
Housebändi: Mr. Sushi → Silja Serenade Starlight

Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianisti: Christopher → Silja Serenade Promenade

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Taikuri: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:30
20:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service