Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 00:30
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Karaoke : Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge
22:00 - 00:00
DJ : Tomi Aikio → Silja Serenade New York Club & Lounge
00:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Serenade Starlight
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Karaoke : Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge
21:00 - 23:00
DJ : Tomi Aikio → Silja Serenade New York Club & Lounge
23:30
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 00:00
00:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Karaoke : Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge
22:00 - 00:00
DJ : Tomi Aikio → Silja Serenade New York Club & Lounge
00:30
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
20:00
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Serenade Starlight
19:00
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
21:00
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 00:00
00:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
20:00
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Serenade Starlight
19:00
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
21:00
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 00:00
00:30
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Karaoke : Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge
21:00 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Housebändi : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
20:15
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Karaoke : Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge
New York Club & Lounge
22:00 - 00:00
22:00 - 00:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Starlight
21:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Housebändi : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Starlight
20:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Starlight
21:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Housebändi : UpEleven → Silja Serenade Starlight
23:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
19:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Meritanssit : Kyösti Mäkimattila & Varjokuva → Silja Serenade Starlight
20:00 - 22:45
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Silja Land
20:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
23:00 - 23:45
00:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Starlight
20:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30
Meritanssit : Kyösti Mäkimattila & Varjokuva → Silja Serenade Starlight
21:00 - 22:45
Lasten ohjelma : Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land
21:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Housebändi : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Taikuri : Taikuri Timo Kulmakko Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Trubaduuri : Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30
Housebändi : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Taikuri : Taikuri Timo Kulmakko Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
18:00 - 18:15
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Housebändi : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:00 - 10:00
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Serenade Silja Land
17:30 - 17:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30 - 18:45
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Housebändi : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:30
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
18:00 - 18:15
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:00 - 09:45
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Serenade Conference Center
17:30 - 17:45
Housebändi : Mr. Hyde → Silja Serenade Starlight
23:30
Tähtiesiintyjä : Robin Packalen → Silja Serenade Starlight
21:30
Lasten ohjelma : Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land
20:30 - 20:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:15
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Mr. Hyde → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Serenade Starlight
17:15 - 17:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
18:00 - 18:15
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:00 - 09:45
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Serenade Conference Center
Housebändi : Mr. Hyde → Silja Serenade Starlight
23:30
Tähtiesiintyjä : Elastinen → Silja Serenade Starlight
21:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30 - 18:45
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:15
Taikuri : Taikuri Kim Wist Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Serenade Conference Center
Housebändi : Mr. Hyde → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Lasten ohjelma : Koko perheen tietokilpailu → Silja Serenade Starlight
17:15 - 17:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
18:00 - 18:15
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:00 - 09:45
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Illansuu → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30 - 18:45
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:15
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Illansuu → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
18:00 - 18:15
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:00 - 09:45
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Illansuu → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30 - 18:45
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:15
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Illansuu → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
18:00 - 18:15
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:00 - 09:45
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Illansuu → Silja Serenade Starlight
23:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Meritanssit : Finlanders → Silja Serenade Starlight
20:00 - 22:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30 - 18:45
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:15
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Illansuu → Silja Serenade Starlight
Starlight
23:00 - 23:45
00:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Meritanssit : Finlanders → Silja Serenade Starlight
21:00 - 22:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
18:00 - 18:15
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:00 - 09:45
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Illansuu → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30 - 18:45
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:15
Trubaduuri : Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Housebändi : Illansuu → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:00
Lasten ohjelma : Yllätysohjelmaa → Silja Serenade Silja Land
18:00 - 18:15
Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
15:30 - 19:00
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
19:15 - 23:00
Lasten ohjelma : Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight
19:00
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
21:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:00 - 09:45
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
20:00
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30 - 22:45
23:30
Trubaduuri : Jamie Balcanquall → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:00
00:00
Lasten ohjelma : Lasten Bingo → Silja Serenade Starlight
Lasten ohjelma : Muumidisko → Silja Serenade Starlight
20:00
Trio : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade
16:30 - 19:45
Pianisti : George → Silja Serenade Promenade
20:00 - 23:45
Lasten ohjelma : Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma : Muumitietokilpailu → Silja Serenade Silja Land
18:30 - 18:45
Lasten ohjelma : Nuorten kilpailu → Silja Serenade Silja Land
22:30
Lasten ohjelma : Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land
09:30 - 10:15
Taikuri : Taikuri Sakari Wilenius Silja Serenade Silja Serenade
21:00
Housebändi : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
22:30 - 23:45
00:30
Trubaduuri : Jamie Balcanquall → Silja Serenade Sea Pub
19:30 - 23:30