Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub 21:00
Meritanssit: Katja & Fernanda → Silja Europa Starlight 22:00
DJ: Aivar Havi → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Starlight 00:45
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Meritanssit: Katja & Fernanda → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Meritanssit: Katja & Fernanda → Silja Europa Starlight 21:00
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 21:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Starlight 00:45
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 13:30 - 13:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Meritanssit: Katja & Fernanda → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Meritanssit: Katja & Fernanda → Silja Europa Starlight 21:00
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 21:00
Iskelmä host: Hannu Aholaita → Silja Europa Silja Europa
Iskelmäkeskiviikko: Suvi Teräsniska → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 13:30 - 13:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 20:00
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 21:00
Iskelmäkeskiviikko: Komiat → Silja Europa Starlight 22:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 01:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 13:30 - 13:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Blaster → Silja Europa Starlight 21:00
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 13:30 - 13:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Blaster → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Geke → Silja Europa Starlight 20:00
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Blaster → Silja Europa Starlight 22:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00 - 23:15
DJ: DJ Geke → Silja Europa Starlight 01:45
Charter
DJ: DJ Kimmo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Meritanssit: Kati & Kuiskaus → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 13:30 - 13:45
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Europa Sea Pub 21:00
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub
DJ: DJ Kimmo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Meritanssit: Kati & Kuiskaus → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Meritanssit: Lasse Hoikka & Souvarit → Silja Europa Starlight
Club55: Tohtori Tapani Kiminkinen → Silja Europa Starlight
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub
DJ: DJ Kimmo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Meritanssit: Kati & Kuiskaus → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Meritanssit: Lasse Hoikka & Souvarit → Silja Europa Starlight
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Meritanssit: Kati & Kuiskaus → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Housebändi: UpEleven → Silja Europa Starlight
Elämysteatteria Europalla: Pete Poskiparta Show → Silja Europa Theatre Europa
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ : Dj Nomad Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Tähtiesiintyjä: Aste → Silja Europa Starlight
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Meritanssit: Jackpot → Silja Europa Starlight
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduuri: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub
Meritanssit: Jackpot → Silja Europa Starlight
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Trubaduuri: Matti Palenius → Silja Europa Sea Pub
Meritanssit: Kolmen Kuninkaan Tarina → Silja Europa Starlight
Meritanssit: Kati & Kuiskaus → Silja Europa Starlight
Meritanssit: Jackpot → Silja Europa Starlight
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Charter
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Tähtiesiintyjä: costee → Silja Europa Starlight
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 22:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 22:00
DJ: DJ Zacharius → Silja Europa Starlight
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 22:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 21:45
Tähtiesiintyjä: Elastinen → Silja Europa Starlight 23:00
DJ: DJ Kimmo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Meritanssit: Pekka Kuorikoski Band → Silja Europa Starlight 21:00
DJ: DJ Kimmo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Meritanssit: Pekka Kuorikoski Band → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Meritanssit: Pekka Kuorikoski Band → Silja Europa Starlight 21:00
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 21:00
DJ: DJ Kimmo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Meritanssit: Pekka Kuorikoski Band → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Meritanssit: Pekka Kuorikoski Band → Silja Europa Starlight 21:00
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 21:00
Iskelmä host: Hannu Aholaita → Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 21:00
Iskelmäkeskiviikko: Yölintu → Silja Europa Starlight 21:00
Iskelmäkeskiviikko: Ressu Redford → Silja Europa Starlight 23:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 00:30
Risteily-host : Tanja Afflekt Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 22:00
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 23:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Risteily-host : Tanja Afflekt Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 14:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Geke → Silja Europa Starlight 20:30
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 22:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
DJ: DJ Geke → Silja Europa Starlight 01:45
Teemaristeily: Electric Carneval → Silja Europa Silja Europa
Risteily-host : Tanja Afflekt Silja Europa Silja Europa
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma : Lottemaa Silja Europa Children´s Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma : Lottemaa Silja Europa Children´s Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45 - 21:00
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 21:00
Trio: Esme & Broadway → Silja Europa Fast Lane 21:00
Meritanssit: Janiina Lehtonen & Putkiratio → Silja Europa Starlight
Risteily-host : Tanja Afflekt Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma : Lottemaa Silja Europa Children´s Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma : Lottemaa Silja Europa Children´s Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Trubaduuri: Antti Lipponen → Silja Europa Sea Pub 21:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub
Meritanssit: Janiina Lehtonen & Putkiratio → Silja Europa Starlight
Risteily-host : Tanja Afflekt Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma : Lottemaa Silja Europa Children´s Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma : Lottemaa Silja Europa Children´s Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub
Meritanssit: Janiina Lehtonen & Putkiratio → Silja Europa Starlight
Risteily-host : Tanja Afflekt Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma : Lottemaa Silja Europa Children´s Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma : Lottemaa Silja Europa Children´s Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00