Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
Ysäri-risteily →
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Housebändi : Illansuu → Silja Europa Starlight
21:30
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Europa Sea Pub
21:00
DJ : DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight
01:15
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Housebändi : Illansuu → Silja Europa Starlight
Starlight
14:30
20:30
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Europa Sea Pub
Sea Pub
14:30
21:00
DJ : DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight
02:00
Tähtiesiintyjä : Happoradio → Silja Europa Starlight
23:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Housebändi : Illansuu → Silja Europa Starlight
Starlight
14:30
21:30
Trubaduuri : Ari Joki → Silja Europa Sea Pub
Sea Pub
14:30
21:00
DJ : DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight
01:15
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Bingo : Bingo → Silja Europa Starlight
Meritanssit : Finlanders → Silja Europa Starlight
Meritanssit : Kati & Kuiskaus Silja Europa Starlight
21:30
DJ : Kimmo L → Silja Europa Starlight
01:45
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Meritanssit : Finlanders → Silja Europa Starlight
Meritanssit : Kati & Kuiskaus Silja Europa Starlight
Starlight
14:30
21:30
DJ : Kimmo L → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : George Rigby → Silja Europa Sea Pub
21:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
DJ : Kimmo L → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : George Rigby → Silja Europa Sea Pub
Sea Pub
14:30
21:00
Housebändi : Blaster → Silja Europa Starlight
21:30
Joulujolla →
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Trubaduuri : George Rigby → Silja Europa Sea Pub
Sea Pub
13:45
21:00
Housebändi : Blaster → Silja Europa Starlight
Starlight
14:30
21:30
DJ : DJ Vellu Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Trubaduuri : George Rigby → Silja Europa Sea Pub
Sea Pub
14:30
21:00
Housebändi : Blaster → Silja Europa Starlight
Starlight
14:30
21:00
DJ : DJ Vellu Silja Europa Starlight
Tähtiesiintyjä : Anssi Kela → Silja Europa Starlight
23:00
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Trubaduuri : George Rigby → Silja Europa Sea Pub
Sea Pub
14:30
21:00
Meritanssit : Rosette → Silja Europa Starlight
20:30
DJ : DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
Trubaduuri : George Rigby → Silja Europa Sea Pub
Sea Pub
14:30
21:00
Meritanssit : Rosette → Silja Europa Starlight
14:30
DJ : DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight
Bingo : Saija Palin → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma : Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Karaoke → Silja Europa Satellite Bar
Satellite Bar
14:00
19:45
Taiteilija : Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Paf Bingo → Silja Europa Starlight
12:45
DJ : DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight
Meritanssit : Amore → Silja Europa Starlight
Meritanssit : Leif Lindeman & Amore → Silja Europa Starlight
Trubaduuri : Tenho Olavi → Silja Europa Sea Pub
21:00