Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika
Risteily-host: Tanja Afflekt → Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 21:30
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Risteily-host: Tanja Afflekt → Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight 20:30
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Margus Tetsov → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight 02:15
Risteily-host: Tanja Afflekt → Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight 20:30
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight 02:15
Risteily-host: Tanja Afflekt → Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight 20:30
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Starlight 02:15
Risteily-host: Tanja Afflekt → Silja Europa Silja Europa
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 13:30
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Trubaduuri: Teppo Tuomisto → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Kimmo L → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: BananaBand → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Kimmo L → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 13:30
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Kimmo L → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 13:30
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Margus Tetsov → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 22:30
Tähtiesiintyjä: Anssi Kela → Silja Europa Starlight 23:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
Trio: Seastones → Silja Europa Starlight 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Seastones → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 13:30
Trio: Seastones → Silja Europa Starlight 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Seastones → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Bilejuna → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trio: Seastones → Silja Europa Starlight 13:30
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Seastones → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Blaster → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trio: Seastones → Silja Europa Starlight 13:30
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Seastones → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Blaster → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Margus Tetsov → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Housebändi: Blaster → Silja Europa Starlight
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 21:00
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Housebändi: Blaster → Silja Europa Starlight
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 21:00
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 20:45
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 21:00
Tähtiesiintyjä: Maija Vilkkumaa → Silja Europa Starlight 23:00
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Children's Playroom 13:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Children's Playroom 20:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Kimmo L → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 20:15
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 21:00
Lasten ohjelma: Lasten disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Housebändi: SoSonic → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Kimmo L → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 13:30
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 14:15
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 20:15
Trubaduuri: Joku Paikallinen Pyle → Silja Europa Sea Pub 21:00
Lasten ohjelma: Lasten disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: Kimmo L → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 00:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 14:15
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Trio Avenue → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 20:15
Lasten ohjelma: Lasten disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Trubaduuri: Antti Laitinen → Silja Europa Sea Pub 22:00
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 22:30
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
Lasten ohjelma: Lasten disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
Trubaduuri: Antti Laitinen → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 14:15
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 16:00 - 22:00
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 18:15
Trubaduuri: Antti Laitinen → Silja Europa Sea Pub 18:15
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Summer Center 19:15
Lasten ohjelma: Lotte → Silja Europa Silja Europa 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Taikuri Kim Wist → Silja Europa Silja Europa 20:00
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 20:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 21:00
Trubaduuri: Eimel Kaljulaid → Silja Europa Sea Pub 21:30
Housebändi: Full House Band → Silja Europa Starlight 22:30
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 00:00
Housebändi: Full House Band → Silja Europa Starlight 00:00
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 08:00 - 22:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Full House Band → Silja Europa Starlight 18:15
Trubaduuri: Eimel Kaljulaid → Silja Europa Sea Pub 18:15
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 19:00
Lasten ohjelma: Lotte → Silja Europa Silja Europa 19:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Summer Center 19:15
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Taikuri Kim Wist → Silja Europa Silja Europa 20:00
Housebändi: Full House Band → Silja Europa Starlight 20:30
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Summer Center 20:45
Lasten ohjelma: Lasten disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:15
Trubaduuri: Antti Laitinen → Silja Europa Sea Pub 21:30
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 22:30
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 00:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 00:00
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 08:00 - 13:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen bingo → Silja Europa Summer Center 11:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Trubaduuri: Karri Salo → Silja Europa Sea Pub 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 14:30
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Lasten ohjelma : Harri Hylje vierailee Silja Europa Summer Center 19:15
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Europa Summer Center 20:15
Lasten ohjelma: Lasten disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Trubaduuri: Karri Salo → Silja Europa Sea Pub 21:00
Housebändi: Illansuu → Silja Europa Starlight 22:30 - 22:45
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Nuoriso-ohjelma: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Taiteilija: Pilapiirtäjä → Silja Europa Silja Europa
Lasten ohjelma: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen bingo → Silja Europa Summer Center