Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika (Ruotsin aika) Aika (Suomen aika)
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Trubaduuri: Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 23:30 - 01:00
00:30 - 02:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 22:30 - 00:00
23:30 - 01:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 23:30 - 01:00
00:30 - 02:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 22:30 - 00:00
23:30 - 01:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 23:30 - 01:00
00:30 - 02:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 01:30
02:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 22:30 - 00:00
23:30 - 01:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 23:30 - 01:00
00:30 - 02:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 22:30 - 00:00
23:30 - 01:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumin aamujumppa → Silja Serenade Sun Deck 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 23:30 - 01:00
00:30 - 02:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 22:30 - 00:00
23:30 - 01:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumin aamujumppa → Silja Serenade Sun Deck 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 23:30 - 01:00
00:30 - 02:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 20:30 - 21:30
21:30 - 22:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Passengers Band → Silja Serenade Starlight 22:30 - 23:00
23:30 - 00:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumin aamujumppa → Silja Serenade Sun Deck 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Bändi: New Soul → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Trubaduuri: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Bändi: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:30 - 01:00
00:30 - 02:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Bändi: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 20:30 - 21:30
21:30 - 22:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge