Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika (Ruotsin aika) Aika (Suomen aika)
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Serenade Silja Land 17:00 - 17:30
18:00 - 18:30
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubaduuri: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen aamutuokio → Silja Serenade Sun Deck 09:30
10:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Silja Landissa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubaduuri: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten tunti yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Trubaduuri: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Silja Landissa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Meritanssit: Diesel → Silja Serenade Starlight 19:00 - 19:45
20:00 - 20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Meritanssit: Markku Aro & Diesel → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten tunti yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Meritanssit: Diesel → Silja Serenade Starlight 22:15 - 23:00
23:15 - 00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:15
00:15
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Meritanssit: Diesel → Silja Serenade Starlight 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Meritanssit: Markku Aro & Diesel → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Meritanssit: Diesel → Silja Serenade Starlight 23:15 - 00:00
00:15 - 01:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 00:30
01:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Silja Landissa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade New York Club & Lounge 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade New York Club & Lounge 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten tunti yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Silja Landissa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Tähtiesiintyjä: Kwan → Silja Serenade Starlight 20:30
21:30
Nuoriso-ohjelma: Nuorten tunti yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Silja Landissa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten Festarit: Vatsastapuhuja Sari Aalto → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 19:30
20:30
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten tunti yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten Festarit: Vatsastapuhuja Sari Aalto → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Silja Landissa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Meritanssit: Omega → Silja Serenade Starlight 19:00 - 19:45
20:00 - 20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Meritanssit: Eija Kantola & Omega → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten tunti yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Meritanssit: Omega → Silja Serenade Starlight 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Meritanssit: Eija Kantola & Omega → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Silja Landissa → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten tunti yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten Festarit: Aarne Alligaattori & Viidakkorumpu yhtye → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma : Minidisko Harri Hylkeen kanssa Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuorten tunti yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Trubaduuri: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Yllätysohjelma → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubaduuri: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasten ohjelma : Lasten olympialaiset Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Päivän kilpailu → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen Hauskat Haasteet Koko Perheelle → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Nuoriso-ohjelma: Nuortenohjelma: Hauskaa ohjelmaa yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Trubaduuri: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Nuoriso-ohjelma: Nurten Festarit yli 10-vuotiaille → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Bändi: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Pelit ja Kisat → Silja Serenade Sun Deck 15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00