Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Huom! Saaristoristeilyartisti esiintyy kyseisenä päivänä Galaxylla klo 08.15-13.35 välisenä aikana ja Baltic Princessillä klo 13.45-19.15 välisenä aikana.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika (Ruotsin aika) Aika (Suomen aika)
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: Silva → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Lasten ohjelma: Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight 16:30 - 17:00
17:30 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Pianisti: Silva → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubaduuri: Mats Granberg → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Taikuri: Taikuri Jari → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Housebändi: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubaduuri: Mats Granberg → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Housebändi: New Soul → Silja Symphony Starlight 19:45 - 00:30
20:45 - 01:30
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Taikuri: Taikuri Jari → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Lasten ohjelma: Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight 16:30 - 17:00
17:30 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubaduuri: Mats Granberg → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Taikuri: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Housebändi: New Soul → Silja Symphony Silja Symphony 20:45 - 00:30
21:45 - 01:30
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Taikuri: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Trubaduuri: Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:45 - 01:30
22:45 - 02:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Lasten ohjelma: Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight 16:30 - 17:00
17:30 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Taikuri: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Silja Symphony 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubaduuri: Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Taikuri: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Silja Symphony 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Trubaduuri: Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:45 - 01:30
22:45 - 02:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Lasten ohjelma: Koko perheen tietokilpailu → Silja Symphony Starlight 16:30 - 17:00
17:30 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Taikuri: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Silja Symphony 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubaduuri: Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Starlightissa → Silja Symphony Starlight 18:30 - 18:45
19:30 - 19:45
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Taikuri: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Silja Symphony 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Trubaduuri: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Silja Land 20:45 - 21:00
21:45 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:45 - 01:30
22:45 - 02:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Silja Land 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubaduuri: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:45 - 01:30
22:45 - 02:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00 - 23:30
21:00 - 00:30
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:00 - 23:00
20:00 - 00:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Lasten ohjelma: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:15 - 17:30
18:15 - 18:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
No service

No service

Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Lasten ohjelma: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:15 - 17:30
18:15 - 18:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Lasten ohjelma: Lasten tietokilpailu → Silja Symphony Silja Land 18:15 - 18:30
19:15 - 19:30
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Trubaduuri: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Trubaduuri: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
No service

Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trubaduuri: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubaduuri: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee Siljalandissa → Silja Symphony Silja Land

Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Lasten ohjelma: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:15 - 17:30
18:15 - 18:30
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trubaduuri: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Silja Land

Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Lasten ohjelma: Lasten tietokilpailu → Silja Symphony Silja Land 18:15 - 18:30
19:15 - 19:30
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubaduuri: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Pianisti: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trubaduuri: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Housebändi: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade