Esiintyjät laivalla

Hae tietoa laivojen viihdetarjonnasta. Valitse laiva ja kuukausi alasvetovalikoista ja klikkaa Hae-painiketta. Huomioithan, että viihdekalenterissa esiintyjät on esitetty risteilyn lähtöpäivän mukaan ja esiintyminen voi tapahtua myös paluupäivänä.

Esitysajat saattavat vaihdella. Tarkista esitysaika risteilyohjelmasta laivalla.
Päivämäärä Esiintyjä Laiva Paikka Aika (Ruotsin aika) Aika (Suomen aika)
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 07:30 - 11:00
08:30 - 12:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Conference Center 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 16:00 - 17:45
17:00 - 18:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 20:00
19:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 20:20 - 23:45
21:20 - 00:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 02:00
23:30 - 03:00
Lasten ohjelma: Tatuointihetki → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 12:00
09:30 - 13:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 16:00 - 17:45
17:00 - 18:45
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Karkkibingo lapsille → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 20:00
19:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 20:45
21:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 21:20 - 00:45
22:20 - 01:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 07:30 - 11:00
08:30 - 12:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Conference Center 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 20:20 - 23:45
21:20 - 00:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 02:00
23:30 - 03:00
Lasten ohjelma: Tatuointihetki → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 12:00
09:30 - 13:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Karkkibingo lapsille → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:30
20:00 - 00:30
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 20:45
21:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 21:20 - 00:45
22:20 - 01:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 07:30 - 11:00
08:30 - 12:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Conference Center 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 16:00 - 17:45
17:00 - 18:45
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 20:00
19:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 20:20 - 00:45
21:20 - 01:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 02:00
23:30 - 03:00
Lasten ohjelma: Tatuointihetki → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 12:00
09:30 - 13:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 16:00 - 17:45
17:00 - 18:45
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Karkkibingo lapsille → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 20:00
19:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 20:45
21:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 21:20 - 01:45
22:20 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 07:30 - 11:00
08:30 - 12:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Conference Center 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Trubaduuri: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 20:20 - 23:45
21:20 - 00:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 02:00
23:30 - 03:00
Lasten ohjelma: Tatuointihetki → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 12:00
09:30 - 13:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Karkkibingo lapsille → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubaduuri: Pat Kelly → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:30
20:00 - 00:30
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 20:45
21:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 21:20 - 00:45
22:20 - 01:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 07:30 - 11:00
08:30 - 12:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Conference Center 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Trubaduuri: Pat Kelly → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 20:45
18:00 - 21:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 20:20 - 00:45
21:20 - 01:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 02:00
23:30 - 03:00
Lasten ohjelma: Tatuointihetki → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 12:00
09:30 - 13:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Trubaduuri: Pat Kelly → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 20:45
18:00 - 21:45
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Karkkibingo lapsille → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 20:45
21:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Erikoisohjelmaa: UEFA EURO 2024 → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 21:20 - 23:45
22:20 - 00:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 07:30 - 11:00
08:30 - 12:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Conference Center 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Lasten ohjelma: Glitterimaalaus → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Trubaduuri: Pat Kelly → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 20:20 - 23:45
21:20 - 00:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 02:00
23:30 - 03:00
Lasten ohjelma: Tatuointihetki → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 12:00
09:30 - 13:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Lasten ohjelma: Värityskilpailu → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Lasten ohjelma: Harri Hylje vierailee → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Lasten ohjelma: Karkkibingo lapsille → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Trubaduuri: Pat Kelly → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:30
20:00 - 00:30
Lasten ohjelma: Disko Muumipeikon kanssa → Silja Symphony Starlight 19:30
20:30
Lasten ohjelma: Muumi toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 20:15
21:15
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 21:20 - 01:45
22:20 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 07:30 - 11:00
08:30 - 12:00
Lasten ohjelma: Kasvomaalaus → Silja Symphony Conference Center 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Lasten ohjelma: Piirustuskilpailu → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Kuvaetsintä leikkihuoneessa → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasten ohjelma: Lasten ja nuorten omatoiminen laivasuunnistus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: Anthony → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Lasten ohjelma: Kesähupia aurinkokannella → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasten ohjelma: Muumi vierailee → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Lasten ohjelma: Lasten bingo Harri Hylkeen kanssa → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Duo: Paradox Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Trubaduuri: Pat Kelly → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Lasten ohjelma: Harri Hylkeen disko → Silja Symphony Starlight 18:30
19:30
Lasten ohjelma: Harri Hylje toivottaa hyvää yötä → Silja Symphony Sun Deck 19:15
20:15
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasten ohjelma: Nuorten kilpailu → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Bändi: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 20:20 - 00:45
21:20 - 01:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: Anthony → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Lasten ohjelma: Tatuointihetki → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Lasten ohjelma: Summer Center → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 12:00
09:30 - 13:00